Pożyczka bez BIK Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny Kredyty bez BIK

Monar Moje Ocalenie Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny Inne nauka i edukacja

http://www.czerwionka-leszczyny.slaskie-ogloszenia.pl/{ITEM_CITY}/biznes-i-przemysl/nawiaze-wspolprace/szukasz-pracownikow-z-ukrainy_19361 Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny Nawiążę współpracę

Szukasz pracowników z Ukrainy ? Czerwionka-Leszczyny

projektowanie stron internetowych Czerwionka-Leszczyny Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Czerwionka-Leszczyny Dodaj baner na strony

Malarz-oraz inne prace wykończeniowe -praca w Niemczech

Czerwionka-Leszczyny Praca Niemcy Czerwionka-Leszczyny

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku:

MALARZ oraz inne prace wykończeniowe -praca w Niemczech

Zakres obowiązków:

- wszelkie prace związane z zawodem malarza

- szpachlowanie, malowanie, tapetowanie ścian

- malowanie okien, drzwi, fasad

- prace przy dociepleniach

- inne prace wykończeniowe

Wymagania:

- doświadczenie w pracy jako malarz

- doświadczenie w pracach tapeciarskich

- znajomość języka niemieckiego- minimum podstawy

- prawo jazdy

Oferujemy:

-atrakcyjna stawka godzinowa

-zakwaterowanie

-kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Szczegóły na → www.klaverteam.com

Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym i dopiskiem "malarz" pod nr

Opiekun ---> Izabela +48 570 901 913 praca@klaverteam.com