Pożyczka bez BIK Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny Kredyty bez BIK

Monar Moje Ocalenie Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny Inne nauka i edukacja

http://www.czerwionka-leszczyny.slaskie-ogloszenia.pl/{ITEM_CITY}/biznes-i-przemysl/nawiaze-wspolprace/szukasz-pracownikow-z-ukrainy_19361 Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny Nawiążę współpracę

Szukasz pracowników z Ukrainy ? Czerwionka-Leszczyny

projektowanie stron internetowych Czerwionka-Leszczyny Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Czerwionka-Leszczyny Dodaj baner na strony

Lakiernik/Lakiernik przemysłowy – praca w Niemczech

Czerwionka-Leszczyny Praca Niemcy Czerwionka-Leszczyny

Masz doświadczenie lub posiadasz kwalifikacje w zawodzie lakiernik/lakiernik przemysłowy? Sprawdź naszą ofertę pracy w Niemczech.

Oferujemy:

• Niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

• Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo oraz diety

• Możliwość pobierania zaliczek

• Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

• Darmowe zakwaterowanie

• Ubezpieczenie opłacane przez pracodawcę

Zakres obowiązków:

• Lakierowanie natryskowe elementów metalowych

• Obsługa pistoletu typu airless

• Malowanie części samochodowych

Wymagania:

• Kwalifikacje w zawodzie malarz-tapeciarz (lub kilkuletnie doświadczenie)

• Mile widziane, ale nie wymagane prawo jazdy i własny samochód

• Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• Zaangażowanie i dyspozycyjność

Kontakt:

Janusz +48 731 901 913

Szukasz innej pracy zadzwoń:

Dagmara +48 570 901 913

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy